Останні відгуки
- Rudeco Wood01Не раз замовляла вироби для себе та на подарунок! Хочу відмітити професійне виконання та неймовірно круті ід...більше 6 років тому
- Rudeco Wood00Замовляла вже не один виріб,дуже чиста і акуратна робота ,справжні професіонали ,з якими хочеться і надалі пр...більше 6 років тому
- Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2100Сподобалось:Чудова школа! Гарне та затишне приміщення, кваліфіковані педагоги та чудова директорка, яка зро...більше 6 років тому
- Кафе-пекарня "Мамин Хліб"00Сподобалось:Смачна кухня, різноманітний асортимент страв, привітний персонал і просто чудова атмосфера. Вип...більше 6 років тому
- Анімаційне агентство "Умка"00Сподобалось:Супер! Замовляли для дітей аніматорів на свято і всім дуже сподобалось: веселі ведучі, які вм...більше 6 років тому
- АЗС "Авіас плюс"05Не сподобалось: Заказал толоны, пошел в банк и оплатил заказ, а талоны плучил через сутки. Очень долгий процесс, качество газа желает лучшего. Персонал грубый. Жалею что с ними связался.більше 6 років тому
- Кав'ярня-кондитерська "Зефірські"01Гарні набори з різними смаками зефіру, коробки безкоштовно, і ціна зефіру 10-12грн приємно порадувала.більше 6 років тому
- Авторська студія Наталії Веселовської00Сьогодні закінчила чотириденний курс "апаратний манікюр" і задоволена даними курсами на 100 відсотків. Порівн...більше 6 років тому
- Ірландський паб "Crann pub"02Сподобалось: Улюблений паб! Смачна кухня, офіціанти завжди ввічливі та привітні. Завжди класна атмосфера!більше 6 років тому
- Пантера04Сподобалось:Втілили в реальність мої бажання!!! Загальне враження:Замовляли кухню. Дизайн нашої кухні ми за...більше 6 років тому
- Пантера03Сказати,що ми задоволені,це нічого не сказати! Найкращий виробник меблів,який нам траплявся! Рівень обслуговування,сервіс,якість-це про Вас! Ви просто "ПРЕВЗОШЛИ НАШИ ОЖИДАНИЯ!"Дякуюмо!більше 6 років тому
- Дитячий магазин "Крихітка"00Сподобалось:приємні прадавці Не сподобалось:—————— Загальне враження:ціни хороші, якість бомба, а саме головне те що речі хороші ...❤️більше 6 років тому
- Офтальмологічний центр "Окуліст"01Не сподобалось:за лінзи заплатили майже 2000 грн і заодно купили по рекомендації футляр за 260 грн.,обіцяли що лі...більше 6 років тому